top of page

Nasze usługi

Szeroki zakres usług na miarę Twoich potrzeb

Remonty i naprawy dachów

Remont dachu jest ważny, aby zapewnić bezpieczeństwo i trwałość budynku. Dach jest jednym z najważniejszych elementów budynku, ponieważ chroni on przed deszczem, śniegiem i wiatrem. Aby uniknąć poważnych problemów, takich jak przeciekanie czy uszkodzenie konstrukcji, należy regularnie sprawdzać stan dachu i w razie potrzeby wykonywać naprawy. Remont dachu może obejmować wymianę pokrycia dachu, naprawę rynien i rur spustowych oraz naprawę lub wymianę uszkodzonych elementów konstrukcyjnych. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości co do stanu swojego dachu, skontaktuj się z nami! 

Naprawiać dach
Narożnik rynny dachowej

Montaż, czyszczenie
i naprawa rynien

Odprowadzenie wody deszczowej jest istotną kwestią przy wieloletnim użytkowaniu budynku. 

Przeciekające rynny, uszkodzone haki rynnowe czy kwestie estetyczne systemu rynnowego negatywnie wpływają na estetykę oraz funkcjonowanie budynku.

Możemy temu zaradzić!

Zajmujemy się kompletnym montażem oraz naprawą systemów rynnowych! 

Montaż okien dachowych
oraz wyłazów

Okna dachowe to w dzisiejszych czasach nieodzowna część poddaszy użytkowych, bardzo dobrze doświetlają wnętrze oraz dają możliwość wentylacji pomieszczeń. 

Nasza firma montuje oraz wymienia wszelkiego rodzaju okna oraz wyłazy dachowe. 

ID10116715_146057-01-XXL.jpg
Komin i Sky

Okucia kominów

Komin jako element dachu jest narażony najbardziej na wszelkie warunki atmosferyczne. Przez co wymaga on szczególnej uwagi przy budowaniu oraz uszczelnieniu zgodnym z pokryciem dachowym i warunkami technicznymi.

Niepoprawnie okuty komin będzie przeciekał oraz przysporzy wielu problemów. 

Wieloletnie doświadczenie oraz znajomość technik blacharskich pozwala nam świadczyć usługi blacharskie na najwyższym poziomie. 

Malowanie dachów

Pokrycia blaszane oraz ceramiczne wymagają konserwacji. Czy to ze wzglądów estetycznych czy też technicznych. 

Zajmujemy się profesjonalnym doradztwem oraz wykonaniem renowacji malarskiej dachów. 

Posiadamy myjki wysokociśnieniowe oraz agregaty hydrodynamiczne renomowanych firm.

 Znajomość technik alpinistycznych i doświadczenie dekarskie dają nam możliwość wykonywania prac w pełni profesjonalnie oraz z zachowaniem wszelkich wymogów technicznych. 

roof-painter-2.jpg
praca_na_wysokosci.jpg

Prace w dostępie linowym

Praca w dostępie linowym polega na wykonywaniu prac na wysokościach z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu i lin. Jest to metoda bezpieczna i skuteczna w przypadku prac, które wymagają dostępu do trudno dostępnych miejsc. Posiadamy specjalistyczne uprawnienia i odpowiednie szkolenia, aby móc wykonywać ją w sposób bezpieczny. Prace w dostępie linowym mogą obejmować konserwację, naprawy lub budowę na wysokościach, takich jak budynki, kominy czy elewacje.

Inne prace związane z dekarstwem

Jeśli masz jakiekolwiek problemy z dachem, zadzwoń. Działamy na wielu płaszczyznach więc będziemy w stanie doradzić Tobie najlepsze rozwiązania dla Twojego dachu! 

ID10074107_507399-01_velux_dg_remscheid__6.jpg
bottom of page